Opracování plechů

Od výroby až k montáži

Hlavní činnosti – obrábění plechů, práškové lakování a kompletaci – zajišťujeme pod nizozemským vedením v české pobočce v Humpolci. Používáme zde nejmodernější stroje a vybavení a zaměstnáváme kvalifikované a motivované pracovníky.

Kovové díly podle vašich specifikací

Jednotlivé kusy, malé řady nebo díly ve středně velkých sériích? Vyrobíme je přesně podle vašich specifikací z hliníku, oceli nebo nerezové oceli. Naši zkušení odborníci pracují při svařování, řezání, střihání a tvarování s nejmodernějšími stroji. Jsme schopni zajistit i jiné způsoby opracování, jako je řezání laserem (trubkový laser), obrábění CNC stroji nebo leštění. Ať žádáte cokoliv, vytvoříme to pro vás!

Řezání laserem, vysekávání a ohýbání

Aby byl produkt co nejlepší, potřebujeme již na počátku znát vaše požadavky týkající se funkce a výsledné podoby. Proto s vámi naši výrobní inženýři spolupracují již ve fázi nabídky a poradí vám, jaká výrobní technologie je nejvhodnější. Níže naleznete přehled nejrůznějších technologií, které vám můžeme zajistit sami nebo ve spolupráci s našimi subdodavateli.

Řezání laserem

V první fázi se výrobek vyřeže podle 3D modelu z plechu. Poté se dohodneme na rozměrech a odsouhlasíme výsledný tvar. Podle vašich přání jsme schopni přidat další funkčnosti. Díly můžeme například označit nebo do nich vyrýt značky pro jednodušší montáž, kód pro sledování a podobně.

Materiál

S ohledem na materiál se používají vláknové, CO2 nebo 3D trubkové lasery. V SixPointTwo většinou pracujeme s díly o hmotnosti 0,3 až 5 kilogramů a s tloušťkou kovu 1 až 12 mm. Díky použití různých metod laserování dokážeme vyhotovit i malé série za bezkonkurenční ceny. Dle požadované povrchové úpravy se konstrukční ocel řeže kyslíkem nebo dusíkem. Řezné hrany se pak opracují strojově.

Ohýbání

Na základě 3D modelu připraví naši inženýři program pro ohýbání. Snažíme se již na první pokus o bezchybné výsledky, proto předpovídá korekce ohybu počítačový software. Všechny ohýbací práce provádějí naši vlastní pracovníci, můžeme si být jisti kvalitou materiálů, ze kterých se svařuje či kompletuje. Protože o ceně rozhoduje rychlost a přesnost, je náš tým dokonale proškolený a disponuje pokročilými ohýbacími stroji značky Trumpf.

Sváření

Abychom zajistili ty nejlepší výsledky, jsou naše výrobní linky pro svařování hliníku a oceli oddělené. Naši svářeči mají v SixPointTwo velmi důležitou roli. Ať už se jedná o spojování kovových dílů do komponentů nebo o kompletaci modulů, musí vždy použít tu nejvhodnější techniku svařování. WIG, MIG, MAG, bodové svařování nebo robotické svařování?

Tradiční i moderní techniky svařování ovládají dokonale, na milimetr přesně dodržují zadané rozměry a dodávají perfektně opracované výrobky.

Certifikovaná kvalita

Svařovací operace v SixPointTwo jsou certifikovány podle těchto mezinárodních norem:
– EN 1090 (svařování),
– EN ISO 3834:2005 (management kvality),
– EN ISO 14 731 (kontrola).

Monitorování

Všechny výrobní kroky jsou řízeny, monitorovány a kontrolovány systémem řízení výroby. Díky tomu pracujeme efektivně a docílíme vysoké kvality.

Nabízíme také celkové sledování toku materiálu, aby byly zaručeny jeho vlastnosti. Je to důležité například pro konstrukce, které jsou certifikovány podle normy EN 1090.

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

Tento formulář v současné době prochází údržbou. Prosím zkuste to znovu později.
Lnářská 1825, 396 01 Humpolec
SixPointTwo | Nederland