Zdvihací zařízení pro přemisťování pacientů

Naším dalším důležitým zákazníkem je Indes, kreativní agentura, která vyvíjí revoluční výrobky pro klienty ze zdravotnictví, péče a elektronické mobility.

Projekt: Zdvihací zařízení, jež vyvinula společnost Indes a my pro něj vyrábíme základní kovové rámy, pomáhá s přemisťováním pacientů. Je opatřeno pátým kolečkem, které ovládá ošetřovatelka a významně pro ni snižuje zátěž. Projekt byl pro nás tehdy velkou výzvou, neboť jsme museli splnit nejen velice jasně stanovené technické zadání, ale také konkrétní požadavky na vzhled výrobku.

Transport zavazadel pro letiště v Oslu

Naším zákazníkem je Vanderlande, komplexní dodavatel kvalitních logistických řešení, který kromě jiného zajišťuje systémy pro manipulaci se zavazadly na letištích.

Projekt: Společnost SixPointTwo přispěla k vývoji systémů pro třídění kufrů (takzvaných “žlabů”) na letišti v Oslu. Náš klient nejprve naplánoval základní technické koncepty, pak jsme společně optimalizovali postup výroby a po schválení všemi účastníky jsme přešli v SixPointTwo k samotné výrobě.

Sedadlové konstrukce pro Volkswagen Transporter

Motexion, společnost, která navrhuje a vyvíjí příslušenství pro všechny značky a modely dodávek, patří mezi naše další klienty.

Projekt: SixPointTwo vyrábí kovovou konstrukci pro sedadla dvojité kabiny ve Volkswagen Transporteru. Tuto konstrukci jsme zčásti technicky vypracovali sami. Trubkovité díly vyrábíme pomocí 3D trubkového laseru. Kompletní výrobek se pak svařuje roboticky.

Elektrické rozvodné skříně

Náš zákazník: nizozemská strojírenská firma.

Projekt: SixPointTwo navrhla elektrické rozvodné skříně, které vyrábí na míru v sériích 10 nebo méně kusů. Po svaření se tyto skříně moří a poté práškově lakují.

Nosič kol

Naším dalším důležitým zákazníkem je Indes, kreativní agentura, která vyvíjí revoluční výrobky pro klienty ze zdravotnictví, péče a elektronické mobility.

Projekt: Indes vyvinula dle zadání skupiny Accell Groep revoluční nosič kol. Spolu se zákazníkem jsme návrh tohoto výrobku upravili, vylepšili a připravili na sériovou výrobu. Pro ni se pak vytvořil i paralelní dodavatelský řetězec, ve kterém část kompletace zajistila SixPointTwo a o další část se postaraly chráněné dílny v Nizozemsku.

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

Tento formulář v současné době prochází údržbou. Prosím zkuste to znovu později.
Lnářská 1825, 396 01 Humpolec
SixPointTwo | Nederland