O SixPointTwo

SixPointTwo založili v roce 2009 dva mladí nadšení Nizozemci, kteří chtěli reagovat na nové trendy na trhu s kovovými polotovary. Došlo totiž k výrazným změnám požadavků i přání zákazníků z oboru komplexních dodavatelských řetězců. Ti požadují, aby jim co nejvíce zajistil jeden dodavatel, a také dávají přednost tomu, aby jim byli takoví dodavatelé co nejblíže. Navíc vytvářejí paralelní dodavatelské řetězce, které umožňují rychleji reagovat na specifické požadavky. Zkracuje se tak čas pro uvedení výrobku na trh.

Kvalita

V SixPointTwo dokážeme pružně reagovat na změny na trhu. V naší moderní pobočce se sídlem v Humpolci mohou zákazníci využívat výborného poměru mezi produktivitou a cenou lidské práce, zároveň mezi flexibilitou a náklady na dopravu. Naše firma zde totiž zaměstnává kvalifikované a dobře motivované zaměstnance. Díky tomu nabízíme bezkonkurenční kvalitu, rychlé vyřízení, výhodné ceny a spolehlivost dodávek (98,6 %).

Zákazníci

Našich služeb využívá stále více zákazníků. Od založení společnosti zaznamenáváme prudký růst. Každý týden odesíláme z Humpolce devět nákladních vozidel za zákazníky především do Německa a Nizozemska. Do konce roku 2016 jsme vyřídili celkem 22 430 objednávek, zrealizovali 2 700 projektů a vyrobili 648 137 různých dílů. Společnost SixPointTwo v roce 2016 zaměstnávala 73 stálých zaměstnanců a zaznamenala obrat ve výši 10,2 miliónu eur. Skupinu SixPointTwo v současnosti tvoří společnosti z Nizozemska, Česka a Rumunska.

Naši zaměstnanci

“Co říkají zaměstnanci o SixPointTwo“?

Petra

With my team, I focus not only on efficiency, but on quality in particular!

Petra

Junior teamleader assembly

Martin

Applying the coating brings out the quality of the finished product!

Martin

Team leader Coating

Katerina

Improving quality by controlling processes energises me.

Katerina

QHSE manager

David

The wide diversity and small series offer a daily challenge.

David

production manager Sheet Metal

Eva

It is a challenge to make on-time deliveries to our customers with my team!

Eva

Production manager, Finished Goods

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec
SixPointTwo | Nederland