Kompletace

Dokážeme všechny zhotovené díly na základě vašich přání smontovat do výrobků a kompletních modulů. Tuto službu využívá stále více zákazníků, protože tím snižují svou pracovní zátěž a získávají jistotu dokonalého finálního výrobku.

Servis od A do Z

Cílem SixPointTwo je zajistit vašemu dodavatelskému řetězci opravdu kompletní služby, proto kromě obrábění plechů a práškového lakování nabízíme i kompletaci výrobků. Vyrobené díly se pak kombinují s mechanickými, pneumatickými nebo elektrickými součástkami. Dodáváme jak výrobky, tak i kompletní moduly.

Jediný dodavatel - spousta výhod

Kompletace probíhá vždy přesně podle vašich specifikací a pokynů. Naši zkušení zaměstnanci pracují pečlivě, rychle a na celý proces se důkladně dohlíží. Oddělení kvality všechny hotové výrobky nejprve zkontroluje, až poté jsou vám zaslány a dopraveny. Logistické služby související s obráběním plechů, práškovým lakováním a kompletací navíc také přizpůsobíme vašim požadavkům. Můžete tak využít veškerých výhod, které SixPointTwo nabízí. Snížíte svou pracovní zátěž, ale zároveň si můžete být stoprocentně jisti kvalitou, rychlým vyřízením, včasným dodáním a výhodnou cenou. SixPointTwo je tak spolehlivým článkem vašeho dodavatelského řetězce, který zajistí svým zákazníkům úsporu času, klid i přehled.

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

SixPointTwo | Nederland