Práce

Máte rádi různorodou práci plnou výzev? Chcete pracovat v moderní firmě, která vám nabídne jedinečné pracovní příležitosti? Pak jste u společnosti SixPointTwo na správném místě! Jsme dynamickou společností s mezinárodní klientelou, do které patří například Amazon, DHL nebo Volkswagen. A rapidně se rozvíjíme. Proto hledáme motivované uchazeče zaměřené na kvalitu, kteří se chtějí rozvíjet s námi.

Máte touhu vyniknout?

Naši zákazníci nás znají a důvěřují nám. Protože od nás očekávají jen to nejlepší, hledáme uchazeče s touhou vyniknout. Dokážete-li ze sebe vydat to nejlepší, rádi vás ve společnosti SixPointTwo přivítáme.

Zdokonalení ve zdravém pracovním prostředí

Jakmile do naší pobočky v Humpolci vejdete, na první pohled vás upoutá čisté a příjemné pracovní prostředí. Pracujeme s moderními stroji a zařízením, provoz je jednosměnný a práce různorodá. Obklopí vás zde neformální atmosféra a přátelský kolektiv. S kolegy se můžete setkávat i u volnočasových aktivit, které pravidelně pořádáme. Abychom nezapomněli! Čeká vás skvělé platové ohodnocení včetně příplatku za nepravidelnou pracovní dobu.

Vejděte do mezinárodního světa kovu

V čele společnosti SixPointTwo stojí dva ambiciózní podnikatelé z Nizozemska, pro které jsou kovy prvním a posledním. Chceme se prosadit na mezinárodním trhu, a proto hledáme nové kolegy. Chcete rozvíjet své znalosti a schopnosti? My vás v tom plně podpoříme. Zaplatíme vám kurzy i školení, navíc sami pořádáme lekce angličtiny.

Muži i ženy mají v SixPointTwo rovné příležitosti, a kdo se osvědčí, může se vypracovat do vedoucí pozice.

Zajímala by vás práce v společnosti SixPointTwo? Vyžádejte si informace nebo si ihned podejte žádost o zaměstnání!

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec
SixPointTwo | Nederland