Služby

Zabýváme se obráběním plechů, práškovým lakováním i kompletací výrobků a poskytujeme veškeré služby, které s těmito procesy souvisejí. Můžete si tedy vybrat ze široké škály možností i technologií výroby a my vám zaručíme kvalitu, rychlé vyřízení, výhodnou cenu a včasné dodání. Nezáleží při tom, zda si u SixPointTwo objednáte pouze několik kusů nebo středně velkou sérii.

Nejnovější poznatky, odbornost a vybavení

Na počátku práce vždy společně se zákazníkem vybíráme nejlepší řešení. Naši inženýři vám mohou například poradit s technologií výroby, aby byl výsledek co nejkvalitnější i nejefektivnější, dále s vývojem výrobků, aby se předešlo problémům během jejich vzniku. Práškového lakování i kompletace probíhá na nejmodernějších zařízeních, zaměstnáváme kvalifikované a motivované odborníky a v případě potřeby spolupracujeme i s dalšími externími partnery. Všechny postupy se monitorují a kontrolují prostřednictvím systému ERP.

Logistické služby

S komplexními dodavatelskými řetězci máme bohaté zkušenosti, a proto dokážeme logistické služby hladce navázat na postupy našich zadavatelů. Dodáváme sedm dní v týdnu, rychle, přesně v termínu a zcela podle vašich přání.

Požadujete specifické obaly? Chcete výrobky prozatím uskladnit a poté dodat v určený čas? Preferujete dodávky podle zásad Kanban nebo díly s příslušnými technickými zprávami? To vše a mnohem více vám bez problémů zajistíme. Splníme vaše přání a podáme ty nejlepší výkony!

Nejlepší provedení

V SixPointTwo se specializujeme na obrábění plechů, práškové lakování a kompletaci a chceme v tom být nejlepší na trhu. Jsme komplexním dodavatelem kovových dílů a dokážeme se optimálně přizpůsobit požadavkům svých zákazníků. Pracujeme s nimi na nejlepších logistických i technologických řešeních a na základě jasné dohody plníme jejich očekávání.

Buďte si jisti:

velkou spolehlivostí, vysokou a stabilní kvalitou výrobků od jednotlivých kusů až po středně velké série, podporou a zajištěním komplexních služeb, trvalými obchodními vztahy, bezkonkurenčními službami a těmi nejlepšími výkony.

KONTAKT

Můžete nás požádat o všechno...

ADRESA

Lnářská 1825, 396 01 Humpolec

TELEFON

+420 778 482 059

EMAIL

info@sixpointtwo.eu

Tento formulář v současné době prochází údržbou. Prosím zkuste to znovu později.
SixPointTwo | Nederland