Tygr v PR, marketingu a recruitmentu

Chceš se s námi pustit do práce na imagi firmy a nebojíš se hledat nové neotřelé cesty, jak být vidět? Pak hledáme právě Tebe!

Co nabízíme: Výborné mzdové podmínky   Výborné možnosti stravování: plně vybavená moderní kuchyňka, stravenky   5 týdnů dovolené   Extra placená pauza na čaj a kávu – nápoje jsou zdarma   Možnost další certifikace a školení, firemní kurzy angličtiny   Aktivity navíc – cvičení s profesionálním trenérem, letní outdoorové aktivity, vánoční večírky a další teambuildingové akce

Náplň práce:
Nábor (převážně přímé vyhledávání) na všechny pozice   Nastavení a implementaci strategie pro sociální média a webové stránky   Nastavení a implementace strategie pro emplyoer brading   Spolupráce na eventech, CSR aktivitách a interní komunikaci   Příprava a realizace kampaní, inzerce, direct marketing, promo akce   Nastavení a měření ukazatelů úspěšnosti kampaní a aktivit

Co požadujeme:
Hledáme nadšence pro sociální sítě   Samostatného člověka s výbornými organizačními a komunikačními schopnosti, který porozumí cílům a vrhne se do jejich realizace   2 roky zkušeností v přímém vyhledávání, přímém prodeji nebo PR/marketingu   Znalost SEO a metriky internetových stránek   Znalost web designu a grafických nástrojů výhodou   Znalost angličtiny alespoň na středně pokročilé úrovni

Ano, zajímá mě víc, a chci si popovídat o možnostech nad šálkem dobré kávy!