Nizozemsko a Česká republika: to nejlepší z obou světů

Chcete podnikat? Mluvíme vaší řečí!

 

„Praat Nederlands met me“, zpívá Kenny B ve svém hitu číslo 1 Parijs, ve kterém zpívá o tom, jak příjemné je potkat někoho, kdo mluví jeho rodným jazykem. Koneckonců, je nejlepší mluvit o důležitých věcech ve svém rodném jazyce. A s někým, kdo přesně rozumí tomu, co máte na mysli. Jedním z takových partnerů je SixPointTwo. Zákazníci SixPointTwo mohou získat to nejlepší z obou světů: holandskou metodu řízení výroby a procesu a českou pracovní morálku.

Úspěšný obchodní vztah začíná dobrou komunikací. Naše prodejní kancelář ve Weert (Nizozemsko) v tom hraje ústřední roli. Lidé, kteří zde pracují, s vámi mohou mluvit vaším vlastním jazykem. Naši zaměstnanci mluví nejen holandsky (mateřským jazykem), ale také plynně německy a anglicky.

Kontaktní osoba
Rychlý kontakt je pro všechny naše klienty zásadní. To je důvod, proč udržujeme komunikační linky krátké. Jako zákazník SixPointTwo budete mít od začátku jednu stálou kontaktní osobu, se kterou budete jednat. Vaše požadavky a přání přeloží našim kolegům v České republice. A ještě něco důležitého vědět: Vaše kontaktní osoba je v přímém kontaktu s holandským vedením v České republice. To znamená, že máte pro každou fázi projektu přímý kontakt: někoho, kdo má vždy nejnovější informace o vašem projektu, a někoho, na koho se můžete kdykoli obrátit.

Dva faktory úspěchu
SixPointTwo vám umožní využívat výhod, které nabízí nearshoring. To lze přičíst dvěma faktorům úspěchu: holandskému přístupu (zjednodušené procesy od přípravy po implementaci) a české pracovní etice. Počínaje prvním faktorem úspěchu: naše výrobní místo je moderní a vysoce automatizované. Samozřejmě dodržujeme mezinárodní standardy týkající se managementu kvality, životního prostředí a zdraví a bezpečnosti. Naše pracovní procesy jsou efektivně organizovány a prováděny našimi skvěle vyškolenými českými zaměstnanci. Jsou vysoce motivovaní a extrémně angažovaní. A to je náš druhý faktor úspěchu: pracovní morálka našich lidí.

Hmatatelné výhody
Díky tomu nejlepšímu z obou světů těžíte z úspor nákladů a výjimečně krátkých dodacích lhůt. A s kvalitou produktů jako jistotou máme v naší organizaci optimálně zabezpečenou kvalitu. Chtěli byste vědět více? Rádi vám tváří v tvář a ve vašem rodném jazyce řekneme, co to pro vaši společnost znamená. Neváhejte si tedy domluvit schůzku…

 

Leave a comment